Elev
Agnes Haugland Røkkum, 3n 01
Agnes Johanne Hostrup Nørgaard, 3y 01
Albert Werner Laursen, 3k 01
Alex Laigaard Duelund, 3a 01
Alexander Dahl Olin, 3b 01
Alfred Mølgaard Raabyemagle, 3b 02
Ali Ghanbari, 3a 02
Amalie Lübcke Steenstrup, 3k 02
Amanda Westphal Johansen, 3m 01
Amelia Plesner Björk, 3b 03
Anders Esben Gørtz Jacobsen, 3y 02
Anders Streitz Kjærulff, 3c 01
Andrea Johanne Quaade Brøndsted, 3d 01
Andreas Harboe, 3a 03
Andreas William Jakob Marstrand Reersted, 3k 03
Anna Bjørk Andersen, 3k 04
Anna Cecilie Gottlieb, 3b 04
Anna de Lipthay Behrend, 3b 05
Anna Gudrun Melchior, 3x 01
Anna Hovmøller Dinesen, 3c 02
Anna Ida Rafaelsen, 3a 04
Anna Jacobi, 3m 02
Anna Juul Neiiendam, 3b 06
Anna Louisa Skak Tjustrup Olufsen, 3m 03
Anna Luna Holm Elvekjær, 3y 03
Anna Modberg Hauge, 3d 02
Anna Møller Naur, 3c 03
Anna Olivia Garde Flensburg, 3y 04
Anna W. Grønberg, 3m 04
Anna Ørsnæs Eiland Nielsen, 3k 05
Anna-Louise Gjeding Miles, 3m 05
Anne Helene Skakkebæk, 3y 05
Anni Johansen, 3m 06
Asbjørn B. Brøten, 3c 04
Asbjørn Brink Nielsen, 3x 02
Asger du Plessis de Richelieu, 3a 05
Asger G. Winkel, 3b 07
Asger Hannibal Villadsen, 3b 08
Aske Elsøe Engmark, 3k 06
Asta Antonia Brüel Kainz, 3m 07
Asta Schmidt Frandsen, 3b 09
August Dominik Raaschou-Pedersen, 3k 07
August Fromberg, 3d 03
August McKay, 3c 05
August Thygesen, 3k 08
August van der Zaag, 3m 08
Augusta Marietta Aabech Mackeprang, 3a 06
Barbara Hildebrandt Mathiesen, 3n 02
Bella Bjarnov-Nicolau, 3y 06
Benedikte Mørk Pedersen, 3x 03
Bertil Bække Olesen, 3n 03
Carl Emil Friis-Møller Schepelern, 3b 10
Carl Philip Hjernøe Bay, 3m 09
Celeste Christine Arndal, 3c 06
Christian Andreas Skovlund, 3x 04
Christian Ruhlmann Evald, 3y 07
Christoffer Borch Frøtlund, 3m 10
Clara Bjerg Jørgensen, 3k 09
Clara Cæcilie Ballesgaard-Poulsen, 3a 07
Clara Jerris Ahrenkiel, 3b 11
Clara Kjær Jørgensen, 3m 11
Clara Morild Marckmann, 3d 04
Clara Thodberg, 3a 08
Claudia Katrine Corvenius Lorentzen, 3k 10
Dagmar Birgit Kahlke Laustsen, 3c 07
David Ditlev Almegaard, 3c 08
Dicte B. Skydsgaard, 3c 09
Dorte Krogsgaard, 3k 11
Ece Zeliha Muslu, 3b 12
Elisabeth Lykke Ivens, 3x 05
Ella Maria Benedikta Ekelöf van Gilse van der Pals, 3m 12
Emil Bønløkke, 3d 05
Emil Dornonville de la Cour, 3m 13
Emil Rydahl Heilberg, 3n 05
Emil Sebastian Birch, 3m 14
Emile Gebara, 3c 10
Emilia Grau Engstrøm, 3d 28
Emilia Sachmann Larsen, 3c 11
Emilie Jian Balleby Andersen, 3y 08
Emma Caroline Helm, 3n 06
Erik Christian Hertel, 3y 09
Esmeralda Holmberg, 3m 16
Eva Clemens, 3b 14
Farah Karim Mansur Mohammad, 3a 09
Felix Emmanuel Gravers Nielsen, 3d 06
Felix Jonathan Jacobsen, 3x 06
Frederik Holmstrup, 3y 10
Frederikke Berg, 3d 07
Freja Alberte Dombernowsky, 3k 12
Freja Jacobi Lomholt, 3n 07
Freja Krogh Dons, 3d 08
Frida Marie Jørgensen, 3b 15
Frida Marie Larsen, 3m 17
Gabriel Anthony Gray, 3d 09
Grania Liv Casey Belusa, 3a 10
Gustav Campbell Werdelin, 3m 18
Gustav Rosen Balder, 3x 07
Hannah Thalmay, 3n 08
Hans Christian Born Djurhuus, 3c 12
Hasti Easa, 3n 09
Helene Mørk Pedersen, 3k 13
Herman Birk, 3m 19
Hjalte Y.M.F. Petersen, 3c 13
Ida Agerbirk Rytter, 3y 11
Ida Cathrine Casselgreen, 3c 14
Ida Marie Bjerg-Raft, 3n 10
Ida Skov Nilausen, 3c 15
Ida-Sofie Schnack, 3x 08
Ingeborg Marie Lykke Gandil, 3k 14
Isabella Louise Madsen, 3n 11
Isabella Rose White
Jacob Aagaard Trier
Jacob Aaskov Christoffersen, 3m 20
Jakob Gjerris, 3y 12
Jakob Rønne, 3a 11
Jakob Weimann, 3y 13
Johan Eggers Kolding Jensen, 3y 14
Johan Riis Jeanniot, 3a 12
Johan Wilhelm Bartling, 3k 15
Johanne Munch Haagensen, 3c 16
Johanne Sunesen Rendtorff, 3y 15
Johannes Lyngbeck Hansen, 3x 09
Johannes Otto Bolding Kruse, 3k 16
Johannes Panduro Kristensen, 3n 12
Jonas Benjamin Ottensten, 3m 21
Jonas Wiinblad Schmidt, 3n 13
Josefine Birgit Kahlke Laustsen, 3y 16
Julie Franziska Hare Cordes, 3x 10
Julie Søgaard Laursen, 3c 17
Kamille Agerley Rørsgaard, 3a 13
Karen Sørine Ipsen, 3n 14
Karl Weischer Mellemgaard, 3a 14
Karla Pitt Winther, 3c 18
Katinka Bæk Jeppesen, 3y 17
Katinka Langdahl-Frederiksen, 3k 17
Katrine Aksglæde Dellgren, 3y 18
Katrine Holst Grue, 3k 18
Katrine Schønemann, 3x 11
Lasse Christian Schönwandt, 3a 15
Laura Mathilde Greger Madsen, 3d 11
Laura Miceli, 3d 12
Laura Ramsø Kyvsgaard, 3c 19
Lea Maria Jørgensen, 3n 15
Leonora Nordfors, 3x 12
Lin Jørgensen, 3a 16
Lorenzo Casu, 3y 19
Louise Camilla Lorentzen, 3x 13
Louise Kjærsgaard Jørgensen, 3k 19
Louise Lund Frandsen, 3y 20
Louise Marie Reimann Døcker, 3b 16
Lucas Dyrlund Hill, 3b 17
Ludvig Hellberg Pedersen, 3a 17
Ludvig Leander Wiedemann, 3k 20
Lukas Ranum Brandt-Gravesen, 3d 13
Luna Lundberg Lejre Pagsberg, 3d 14
Mads Emil Leolnar-Søe, 3m 22
Mads Steenholt Christensen, 3c 20
Mai Xuyen Bisgaard Santoni Rugiu, 3d 15
Maja Grauslund Kristiansen, 3c 21
Maja Skøt Ingerslev, 3x 15
Maline Bak Koch, 3m 23
Marie Rangvid, 3k 21
Marie Wendt Ketting, 3d 16
Marius Alexander Krogh, 3k 22
Martha Cæcilie Bach Gislinge, 3m 24
Martin Isaacson, 3x 16
Martin Paridon Brüggemann, 3b 18
Martina Enevoldsen, 3n 16
Mathias Vincent Amand Meyer, 3b 19
Mathilde Elia, 3k 23
Mathilde Flinth Bredholt, 3a 18
Mathilde Søndergaard Jepsen, 3c 22
Mathilde Weihe Kiel, 3c 23
Michalina Julia Czarnecka-Meyer, 3k 24
Michelle Agerup, 3x 17
Mikkel Albeck-Madsen, 3x 18
Mikkel Krakau Holm, 3b 20
Mikkeline Bellis Blohm, 3m 25
Milla Marie Blazek, 3b 21
Mille Mandrup Rosendahl, 3d 17
Mille Mei Zhen Loo, 3x 19
Nadia Holmgaard, 3y 21
Nana Stærmose Lange, 3m 26
Natali Goldenberg, 3b 22
Natascha Ancher, 3a 19
Nathalie Elise Vinther Nielsen, 3a 20
Nicolai Rørslev Bock, 3x 20
Nicole Louise Bennetsen, 3c 24
Nicoline Christensen, 3k 25
Niels Frederik Ehlern, 3c 25
Niklas Kornaat, 3d 18
Nikoline Burman, 3y 22
Oliver Holm, 3b 23
Oliver Nybakk, 3k 26
Olivia Refskou Eskildsen, 3y 23
Olivia Weiland Møller Mehlbye, 3b 24
Olivia-Sofie Basse Schougaard, 3x 21
Ophelia Williamson-Westerman, 3d 19
Oscar Vedel Jepsen, 3m 28
Peter Munk Adamsen, 3y 24
Peter Sandager, 3c 26
Petrus Ludjoi, 3d 20
Rasmus Bessermann, 3y 25
Rasmus Christen Pii, 3d 21
Rikke Stub Neubert, 3k 27
Ruben Benjamin Schilhab Hansen, 3d 22
Ruben Laurids Stegmann Volf, 3a 21
Sami Chakir Petersen, 3a 22
Sami Le, 3m 29
Samuel Vynne Muschinsky, 3a 23
Sara Enevold Hansen, 3n 17
Sarah Elise Sejer Solow, 3m 30
Sarah Lillelund Dalsgaard, 3d 23
Saxe Brochmann Brøten, 3y 26
Sebastian Møllegaard Raft, 3c 27
Selma Marstrand, 3k 28
Shahr-Holger Kjølstad Manan, 3d 24
Shirin Bassiri, 3a 24
Signe Friis, 3a 25
Signe Marie Bryld Arnkvist, 3d 25
Sigrid Eiersted Jensen, 3a 26
Silas Madhur Monrad, 3n 18
Simon Weeke Isaak, 3c 28
Sofia Lyng Wæver, 3x 22
Sofia Matilde Fjalland Buhl, 3d 26
Sofie Ladefoged Damgaard, 3b 25
Sofie Mathilde Rahbek Lund, 3b 26
Sofie Møller Christensen, 3x 23
Sofie Reipuert Søe-Pedersen, 3x 24
Sofie Thrane Søkvist, 3b 27
Solvej Catrine Dates Andreasen, 3y 27
Sophie Meng Bek, 3y 28
Teresa Panduro-Andersen, 3d 27
Thorvald Kaasgaard Rasmussen, 3n 19
Tobias Israelsen, 3n 20
Tobias Molberg Knutzen, 3a 27
Torbjørn Frankel, 3c 29
Ulrik Dandanell Peters, 3a 28
Ulrikke Emilie Fallenkamp, 3y 29
Valdemar Frederik Stapput, 3c 30
Valdemar Spiegelberg Stelzer, 3n 21
Victor August Bertram, 3b 28
Victor Sinkbæk Juuel, 3a 29
Victoria Enghoff Thirsk, 3y 30
Viktor Julius Klein, 3n 22
Viktor Lønberg Bilde, 3x 25
William Japsen Richardt, 3a 30
Yutian Ma, 3y 31