Elev
Agata Januszkiewicz, 3a 01
Agnethe Tofte-Hansen, 3x 01
Ahmet Dogan, 3x 02
Aia Vangberg Post, 3c 01
Aksel Grove Ranum, 3a 02
Alberte Glasdam Wandrup Jørgensen, 3m 01
Alberte Klitgaard Jensen, 3c 02
Alexander Kjærbæk Petersen, 3c 03
Alexander Max Martens, 3y 01
Alma Berisha, 3a 03
Amalie Skjoldborg Risum Hansen, 3z 01
Anders Hørlück Jacobsen, 3x 03
Andrea Emilie Gadgaard, 3z 02
Andrea Regitse Lundgaard, 3m 02
Andreas Aunsholt Boving, 3z 03
Andreas Klingenberg Lassen, 3e 01
Andreas Kudahl Danielsen, 3f 01
Andreas Østergaard Jacobsen, 3m 03
Ane Rotborg Henriksen, 3d 01
Anna Amalie Darling Meng, 3e 02
Anna Elisabeth Skovlund Clausen, 4g 01
Anna Heise Pedersen, 3c 04
Anna Karen Frances Westover, 3e 03
Anna Lin Pedersen, 3e 04
Anne Frederikke Temberg Ingwersen, 3a 04
Anne Sofie Falkenberg Hansen, 3m 04
Anne-Marie Mizander, 3y 02
Annika Ziegler, 3c 05
Anton Bergholdt Danielsen, 3z 04
Anton Bonde Dalgaard, 3e 05
Asbjørn Prip Andersen, 3a 05
Asger Bærenholdt, 3m 05
Astrid Kjær Christensen, 3m 06
Augusta Dydensborg, 3e 06
Augusta Jep Christensen, 3a 06
Bastian Heetkamp, 3c 06
Bjarke Ertbjerg Rasmussen, 3x 04
Buster Lærkegaard Hoff, 3m 07
Camilla Amalie Gammelgaard, 3z 05
Camilla Bach Tonnesen, 3a 07
Camilla Egelund Nygaard, 3c 07
Camilla Jasmin Mørk Madsen, 3x 05
Camilla Rugtved, 3f 02
Carla Marie Røge Østergaard, 3d 02
Caroline Mathilde Tachieda Jørgensen, 3f 03
Caroline Sjørslev Riis, 3c 08
Caroline Trasbo Michaelsen, 3y 03
Cecilia Heath, 3c 09
Cecilia Hein Pedersen, 3y 04
Cecilie Brock Mejdahl, 3e 07
Christina Kruse Mikkelsen, 3e 29
Christine Bruun Sørensen, 3m 08
Claire Isabell Blæsbjerg Lindhard, 3m 09
Clara Friis Clausen, 3z 06
Clara Kruse, 3c 10
Clara Strand Hartvig Pedersen, 3e 08
Daniel Andreas Laurids Hansen, 3a 08
Ditte Kofoed Jensen, 3y 05
Ehsan Mohammad Hashimy, 3c 11
Emil Grønvald Horstmann, 3z 07
Emilia Haubro Hvam, 3a 09
Emilie Hofstedt Rasmussen, 3e 09
Emilie Høyer Danielsen, 3f 04
Emilie Korsholm Clausen, 3a 10
Emilie Ladegaard Nielsen, 3y 06
Emilie Thye-Rønn, 3y 07
Emilie Thygesen, 3e 10
Emily Athina Vidanovic, 3e 11
Emily Høgsbro, 3f 05
Emily Segala Bennett, 3a 11
Emma Augustesen Rasmussen, 3m 10
Emma Helene Wilcken Sommer, 3x 06
Emma Marie Larsen, 3y 08
Ester von Tangen Sivertsen, 3d 03
Fie Caroline Hansen, 3c 12
Filippo Franchi, 3e 12
Frederik Haarkær Benjaminsen, 3x 07
Frederik Toftdal Päivinen, 3a 12
Frederik Tornøe Bakkely, 3z 08
Frederikke Brix Lyng, 3a 13
Frederikke Lifland Nørgaard, 3x 08
Frederikke Sofie Simonie Jensen, 3c 13
Freja Keitum Fisker, 3m 11
Freja Roya Madsen, 3c 14
Frida Falslund Mechlenburg, 3c 15
Gabriel Dimon, 3m 12
Gustav Risum Højsgaard, 3e 13
Hadel Said Rabeh, 3z 09
Helene Elise Krohn, 3c 16
Helene Jørgensen, 3z 10
Henrietta Hrefna Pálsdóttir, 3x 09
Ida Marie Vestergaard Eriksen, 3z 11
Ida Syrak Veller Petersen, 3x 10
Ida-Marie Holtze Rosholm, 3y 09
Ilias Monsif Chokri Ismail, 3m 13
Isabella Gotfredsen Stenvang, 3a 14
Jacob Espander Clemen, 3c 17
Jacob Møllegaard Madsen, 3y 10
Jacob Rasmus Valentin, 3e 14
Jakob Bjørn, 3m 14
Jasmin Jalilnejad, 3c 18
Johan Albjerg, 3e 15
Johanne Finseth Beck, 3c 19
Johanne Kokborg Pedersen, 3e 16
Jonas Christopher Fagerholt, 3a 15
Jonas Faurholt Høegh, 3m 15
Jonas Lundegaard, 3z 12
Jonathan Malmström Frederiksen, 3m 16
Josefine Hollendsted, 3f 06
Josefine Rønneby, 3y 11
Josefine Sloth Larsen, 3y 12
Josephine Elisabeth Gabriel, 3a 16
Julia Røssel Kampmann, 3z 13
Julie Alberte Stræde Christensen, 3d 04
Julie Marie Buch Bak, 3x 11
Julie Marie Christensen Graversen, 3e 18
Julie Rudolf Christensen, 3f 07
Julie Sofie Atke Hansen, 3y 13
Julius Waagner Nielsen, 3f 08
Karen Matilde Lundegaard, 3f 09
Karla Jelsing Krarup, 3x 12
Karoline Qvick Hansen, 3d 05
Klara Lin Termansen, 3y 14
Klara Nyholm Frydenlund Larsen, 3d 06
Kresten Mohr Ernst, 3y 15
Kristian Krabbe Laustrup, 3z 14
Kristoffer Munck Egeskov, 3f 10
Lauge Svarre Rosendahl, 3c 21
Laura Andersen Hjortshøj, 3c 22
Laura Harloff Birckner, 3f 11
Laura Holmegaard Faarup, 3a 17
Laura Kristine Rasmussen, 3z 15
Laura Paaske Büchert, 3d 07
Laura Skelgaard Haas, 3e 19
Laura Vestergaard Kejser, 3y 16
Leon Ali Alyas, 3x 13
Lise Holm Thomsen, 3a 18
Lotte Rasmussen, 3y 17
Lotus Kamille Richter, 3y 18
Louise Liseth, 3d 08
Lucas Birk Christiansen, 3z 16
Lukas Seinys, 3d 09
Lykke Kamp Larsen, 3e 20
Magnus Brüggert, 3c 23
Magnus Nagel Juul Andersen, 3d 10
Maja Hella Vinther Hansen, 3d 11
Maja Winther Knudsen, 3y 19
Maria Louise Folke Solgaard, 3z 17
Maria Møller Svehag, 3z 18
Maria Rigmor Nielsen, 3a 19
Maria Vismark Pedersen, 3c 24
Marie Keinicke, 3m 17
Marie Louise Gammelgaard, 3y 20
Marie Nellemose Thuesen, 3d 12
Marie Salomon, 3y 21
Mark Torabi Strehlow, 3d 13
Marlene Freia Mikkelsen, 3y 22
Mathias Sohn Ørsted, 3x 14
Mathilda Penelope Møller-Nielsen, 3f 12
Mathilde Fløe Larsen, 3f 13
Mathilde Lundbech, 3f 14
Mathilde Singombe Iversen, 3d 14
Matilde Borggild Gram, 3f 15
Max Sejer Andersen, 3x 16
Mette Huynh, 3m 18
Mia Tolstrup Rohde, 3a 20
Michela Strate Geertsen, 3y 23
Michella Bøgedal Nielsen, 3z 19
Mie Nørregaard Høyer, 3x 17
Mikkel Bloch Brun, 3m 19
Mikkel Bruno Nielsen, 3m 20
Mille Stange Laursen, 3f 16
Monique Cruusberg, 3a 21
Morten Krogsgaard Larsen, 3z 20
My Uyen Ngoc Le, 3x 18
Nadja Enggaard Lausen, 3x 19
Nanna Bank Petterson, 3a 22
Nanna Engstrøm Knudsen, 3e 21
Nanna Jørgensen, 3f 17
Nanna Twisttmann Gripping, 3e 22
Natascha Sundekilde Larsen, 3x 20
Nathalie Brøchner Andresen, 3y 24
Nejla Halilovic, 3x 21
Nete Bodholdt Larsen, 3m 21
Nicklas Risskov Thornøe Kristensen, 3z 21
Nicolaj Jacob Bedra, 3x 22
Niels Christian Bondegaard, 3m 22
Nikolai Kurt Skarum, 3x 23
Nikolaj Sloth Knudsen, 3m 23
Nikoline Bang Stadler, 3f 18
Nina Amalie Donev, 3m 24
Ninna R. Christiansen, 3m 25
Noa Turin, 3e 23
Noah Buus Nørhave, 3f 19
Ole Bunde Christensen, 3d 15
Oliver Hagbard Rekvad, 3z 22
Olivia Jin Kjær Jensen, 3a 23
Olivia Neuvonen Hansen, 3d 16
Peter Christian Wildt, 3f 20
Peter Harm Skousen, 3m 26
Peter Nguyen Khai Hoang, 3x 25
Peter Qvick-Godthaab, 3y 25
Peter Schmidt Knudsen, 3x 26
Philip Panch Schaldemann Jensen, 3m 27
Ramzi Abdiche, 3x 27
Rasmus Bonde Andersen, 3d 17
Rasmus Hvid Mohr, 3f 21
Rosa Rasuli-Oskuii, 3x 28
Sally Nina Larsen, 3e 24
Samuel Lee Thurnherr, 3d 18
Sandra Terese Tukjær, 3z 23
Sara Baun Andersen, 3z 24
Sara Holmegaard Rasmussen, 3y 26
Sara Niamh Reehof Roche, 3c 25
Sara Noora Sundwell, 3c 26
Sarah Juhl Andersen, 3z 25
Sarah Sabro Damgaard, 3z 26
Sebastian Bossen, 3f 22
Sebastian Grube Andersen, 3f 23
Selina Mølgaard, 3z 27
Sharon Kendi Mutai, 3e 25
Sidse Marie Hansen, 3m 28
Signe Groes-Petersen, 3z 28
Signe Thomsen, 3f 24
Sigrid Koch Vestergaard, 3z 29
Silas Due Iversen, 3m 29
Silje Andersen, 3d 19
Sille Cederstrøm Baatz, 3x 29
Simone Dupont, 3y 27
Siri Salling-Jensen, 3d 20
Sofie Amalie Damgaard Pedersen, 3x 30
Sofie Varnild Mikkelsen, 3c 27
Stefanie Camilla Quist Lund, 3a 24
Sylvester Thybo Kofoed, 3m 30
Teodor Büchert Brynildsen, 3x 31
Thach Thao Thi Tran, 3x 32
Thilde Rosenlund Ovens, 3c 28
Tilde Twile Højerslev Bertelsen, 3d 21
Turid Jórun Mouritsen, 3e 26
Uliyan Sukach, 3x 33
Valdemar Carlsson Jensen, 3d 22
Viktor Højme Ilskov Nielsen, 3e 28
Winni Pedersen, 3c 29
Zainab Al-Hafez, 3z 30