Hjælp 
Uge 03-2019
Mandag (14/1) Tirsdag (15/1) Onsdag (16/1) Torsdag (17/1) Fredag (18/1)
Fraværende: AF, BI, CV, HA, JP, MG, VV
Folkeuniversitetet kl. 17 til 20 i A05-A06
Fraværende: AA, AF, AZ, JA, JP, LA, LE, LW, MC, MH, MM, SP, 3g SPB_1,2,3, 3g elever
Fraværende: AA, AF, JA, LA, LE, MC, MH, SP, 3g SPB_1,2,3, 3g elever
Rejsedage 3g
Fraværende: AA, AF, JA, LA, LE, MC, MH, ND, SP, SS, 3g SPB_1,2,3, 3g elever
Rejsedage 3g
Bogdepot lukker kl.12
Fraværende: AA, AF, BU, JA, LA, LE, MC, MH, SP, SS, 3g SPB_1,2,3, 3g elever
Kl. 16.00 Morgensvømmere
Rejsedage 3g
1. modul
8:00 - 9:35
1c MaTF​F08
1 me/1LK​A05
1a KeLM​B05
1q DACL​C09
1a KeLM​B03 B05
3g SPB_3JA​A08
1q EnEO KT​F10
2a MARV​C18
2a MARV​C11 C13 C17 C18 F09
1b BTJL​B02
2m ENKT
23 grKD​A06
2cd id_1PE TM​Hal1_1
2b HITP WH​C20
1y biTM​B08
1dt MAVV​C13 - Funktioner og modeller 🤩📈
2d DAHV​A07
23 KeLB​B05
2m olHJ JO​A08
2x biBI​B01
1m MUMG​G03
2b BTAZ​B03
2b olKD​C06
2h IdAF​F11
1km ngNB​C03
1p maJP​C18
2m HIHJ MN​A07
2x biNB​B01
2k biSS​B03
23 fiBU​A08
2h/1 psAB​A08
2y MaJP​F09
3a FYTN​F08
2x biNB​B02
3g BiAZ​B02
3g inET​A06
3ab KEJL JW​B03
3g SPB_2LE​A07
3g IdLA​F11
2h IdAF​F11
2m ngCM​C24
3g SPB_3JA​C09
3a FYTN​F04
1t ngNB​C22
2h IdAF​F11
AA BI EN MC
2. modul
9:50 - 11:25
1 FRJA​C22
1km ENCJ​A08 - 😍 Favourite Fantasy 😍
3b MAAK​C09
3y SAET​C22
1y MaJO LO​F09 - Prøve
2d KeJL​B02
2m MaLM​F10
3z HIHJ MN​C24
1cd id_2AF FG PE​Hal1_2
2b BTAZ​C06
2k HITP WH​C11
2x MaKO​F09
2p Pulje 2q PuljeLV​B08 - Projekt og praktik
1cd id_3FG PE​Hal1_3
1p ks saMS​C13 - Intro til KS og globalisering
2x SASD​A06
2y TyJA​C03
1 FRJA​C03
1t HISL​A06 - Danmark og Afrika
3t MAAK​C18
3c IdFG MH​Hal1_1 - Hiphop
3abkm id_2JK PE​Hal1_2
1 SP/2LE​C17
1y ENDH​A05 C05 C09 C12 C17
2m ENKT​A05
3x ENJB​C06 F10
1y ngCM NB​C22
2p EnVL​C01
2 FrFS​C11
2x HIHJ​C05
KT - Studievejledning
1r nf biAZ​F10
2q DAKD​A07
2 Ty/2HV​C03 C04
1y ngNB​C22
2a BTJP​B01
1y ngNB​C22
3a MARV​C09
3x olHJ TP​C20
2h IdAF​Hal1_1
2d SATL​C01
2h IdAF​Hal2_1
3c BITM
1k Ty/1ND​C04
3c DAJJ​C18
2h BiBI JK​B02
2q DAKD​C03
2 Ty/3JA​C11
2m DAMG​C22
3a HICL​C09
3c reCH​C17
3k SPLE​C21
3z olMH​A06
3. modul
12:00 - 13:35
1q ks saSD​A08
2 SP/1JB​C09
1b BTLB​B05
1kmy id_2AF FG PE​Hal1_2
3x olHJ TP​A06
2d fyAR​C24
2y HIMN​A08
2p DACL​A02
1kmy id_3FG PE​Hal1_3
2r EnEO​F11
2y TyJA​A07
1t ngCM NB​C22
3t MAAK​C12
1p nf geCM​C24
2r ks saMC​F11
3b DAFS​C13
3b reLV​C13 - Begrebsskattejagt Kristendom
1km ngCM​C24
2c EnTP VL​A06
3c BITM​B01
3x HIVL​C18
1p maJP​C06
1km HIVL​A07
3c IdMH​Hal2_1 - Ski
1c MaTF​C05
1t biSS​B03
1t ngNB​C22
3a olMH​C09
3z DACJ LK​C21
1t SATL​A08
3a DAEO​C09
3c DAJJ​C18
3y HIWH​C17
2q EnWH​C03
3b HIHJ​C13
3k SPLE​C12
1b DAND​C24
2x DAAB​C13
3c IdMH​A05 - Ski
3xz id_1LK​Hal1_1 - Opvisningsgymnastik 2/6
1r nf geNB​F10
2x biNB​C13
3xz id_2AF​Hal1_2 - Opvisningsgymnastik 2/6
1t biSS​F04
3x olHJ​C18
1km ngNB​C22
2d BIBI​B03
2x MaJP​C13
2k SPLE​C16
2y TyJA​C17
3a reCH​C09
4. modul
13:45 - 15:20
1by meLK​A05
1b MALM​F10
23 PsKA​A06
1p DAJJ​C03
2m MaLM​F10
1p nf biAA JK​B01
1q maBA FG JO​C18
3b DAFS​A02
2x SASD​C20
23 PsKA​C18
23 MeKT​A08
3g SPB_3JA​A05
1y biTM​B02 B08
1t EnVL​A06
2k DAMA​C16
3ab KEJL​B03
GA​A09
1c EnJB​A07 C04
3km reJJ​C06
3a FYTN​F08
2a biAZ​B02
1km DACH​C24
3y ENMA​A08
2c BIAM​B01
2d BIBI​F04
2b FyTF​F08
2y biNB​C24
1km ngNB​C24
3g BiAZ​B02
3g IdLA​Hal2_2
5. modul
15:25 - 17:00
Genereret Lørdag 19/01-2019 kl. 09:46